Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna od 2018-11-13
obi
OBIWażna za 3 dni
lidl
LidlWażna od 2018-11-13
jula
JulaWażna za 2 dni
intermarche super
Intermarche SuperWażna od 2018-11-13
agata
Agata Ważna od 2018-11-13
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 3 dni
e.leclerc
E.LeclercWażna od 2018-11-13
rtv euro agd
RTV EURO AGDWażna za 5 dni
media expert
Media ExpertWażna za 3 dni
norauto
NorautoWażna za 18 dni
bonprix
BonPrixWażna od jutra
Nav

Top Market - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.8 (26 głosów)
O sieci Top Market
Punkt handlowy Top Market to sieć sklepów spożywczych oferująca najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Powstał on w 2004 roku. Marka świadczy swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientem. Dowodzi tego szybko rosnąca liczba nowo otwartych sklepów. W chwili obecnej Top Market to ponad 300 placówek handlowych. Top Market to sklep znajdujący się w pobliżu małych osiedli mieszkaniowych i bloków. Dzięki temu pracownicy mogą dostosowywać asortyment do potrzeb sąsiadujących ze sklepem mieszkańców. To ważna wiadomość. Zakupy w wielkich, zatłoczonych hipermarketach nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Wtedy najlepszą alternatywą staje się właśnie Top Market. W asortymencie sklepu znajdziemy najświeższe warzywa, owoce, chleb, soki, napoje i alkohole. Wybór towarów urozmaicony jest okresowymi promocjami na najbardziej popularne produkty. Dzięki temu klient jest pewny, że kupuje niezbędne artykuły spożywcze i higieniczne po najniższych cenach. Warto sięgnąć do gazetek i katalogów marki Top Market. Oprócz najnowszych okazji i okresowych promocji, znajdziemy z nich ciekawe przepisy i interesujące ciekawostki. Aby jednak nie uciekł nam żaden szczegół, warto pojawiać się w sklepie codziennie. Dobrze wykwalifikowana załoga pomoże zrobić zakupy nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Opinie o sieci Top Market
Default avatar
  • ...
  • 04/08/2016
Witam! Jestem niezadowolony z obsługi działu mięsnego w Tarczynie ul. Oszkiela. Wizytówką tego marketu jest nieprofesjonalna obsługa tego działu. Dzisiaj jestem na zakupach podchodzę do działu mięsnego i korzystam bo tylko jedna kupująca ale widzę że jedna sprzedaje i obsługuje klientkę a dwie metkują wędliny oraz mięso, w dodatku te co metkują ciągle wchodzą w dyskusje z tą jedną co obsługuje klienta przez co, ta przerywa czynności. Śledzę ten dział i staram się omijać dział mięsny bo takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Chodzę tylko do Top Marketu bo mi pasuje chleb i mam blisko. Dział mięsny w Top Market ma wśród mieszkańców złą opinie bo jedna osoba potrafi być obsługiwana 10 minut przy małych zakupach.. Teraz porada : masz ochotę na mięso ? to radzę idź sobie na polowanie prędzej coś upolujesz w niż zostaniesz w Top Markecie obsłużony !!! pozdrawiam
Default avatar
  • ...
  • 21/10/2014
Top market nie jest zły poza małymi wadami, takimi jak inna cena na półce inna przy kasie oczywiście droższa, bardzo często sie to zdarza a zwłaszcza w top markecie na ługach jest to nagminne i trzeba bardzo pilnować paragonów.
Najbliższe sklepy sieci Top Market
Top Market znajdziesz w tych centrach handlowych