Reklama
Reklama

Top Market - gazetki promocyjne Słupsk(pomorskie pow. Słupsk)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Top Market
Sklepy sieci Top Market w innych miastach
Reklama
O sieci Top Market

Punkt handlowy Top Market to sieć sklepów spożywczych oferująca najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Powstał on w 2004 roku. Marka świadczy swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientem. Dowodzi tego szybko rosnąca liczba nowo otwartych sklepów. W chwili obecnej Top Market to ponad 300 placówek handlowych. Top Market to sklep znajdujący się w pobliżu małych osiedli mieszkaniowych i bloków. Dzięki temu pracownicy mogą dostosowywać asortyment do potrzeb sąsiadujących ze sklepem mieszkańców. To ważna wiadomość. Zakupy w wielkich, zatłoczonych hipermarketach nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Wtedy najlepszą alternatywą staje się właśnie Top Market. W asortymencie sklepu znajdziemy najświeższe warzywa, owoce, chleb, soki, napoje i alkohole. Wybór towarów urozmaicony jest okresowymi promocjami na najbardziej popularne produkty. Dzięki temu klient jest pewny, że kupuje niezbędne artykuły spożywcze i higieniczne po najniższych cenach. Warto sięgnąć do gazetek i katalogów marki Top Market. Oprócz najnowszych okazji i okresowych promocji, znajdziemy z nich ciekawe przepisy i interesujące ciekawostki. Aby jednak nie uciekł nam żaden szczegół, warto pojawiać się w sklepie codziennie. Dobrze wykwalifikowana załoga pomoże zrobić zakupy nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Reklama
Opinie o sieci Top Market
Avatar autora
  • ...
  • 04/08/2016
Witam! Jestem niezadowolony z obsługi działu mięsnego w Tarczynie ul. Oszkiela. Wizytówką tego marketu jest nieprofesjonalna obsługa tego działu. Dzisiaj jestem na zakupach podchodzę do działu mięsnego i korzystam bo tylko jedna kupująca ale widzę że jedna sprzedaje i obsługuje klientkę a dwie metkują wędliny oraz mięso, w dodatku te co metkują ciągle wchodzą w dyskusje z tą jedną co obsługuje klienta przez co, ta przerywa czynności. Śledzę ten dział i staram się omijać dział mięsny bo takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Chodzę tylko do Top Marketu bo mi pasuje chleb i mam blisko. Dział mięsny w Top Market ma wśród mieszkańców złą opinie bo jedna osoba potrafi być obsługiwana 10 minut przy małych zakupach.. Teraz porada : masz ochotę na mięso ? to radzę idź sobie na polowanie prędzej coś upolujesz w niż zostaniesz w Top Markecie obsłużony !!! pozdrawiam
Avatar autora
  • ...
  • 21/10/2014
Top market nie jest zły poza małymi wadami, takimi jak inna cena na półce inna przy kasie oczywiście droższa, bardzo często sie to zdarza a zwłaszcza w top markecie na ługach jest to nagminne i trzeba bardzo pilnować paragonów.
Reklama
Reklama