Polecane

Nav
jysk
Jyskdo końca 8 dni
gram market
Gram MarketWażna od jutra
agata
Agata do końca 11 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra Handlowedo końca 1 dzień
black red white
Black Red Whitedo końca 14 dni
kaufland
Kauflanddo końca 1 dzień
media expert
Media Expertdo końca 9 dni
lidl
Lidldo końca 1 dzień
norauto
Norautodo końca 11 dni
carrefour
Carrefourdo końca 6 dni
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
Nav

Top Market - gazetki promocyjne Świdnik(lubelskie pow. świdnicki)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Top Market
Sklepy sieci Top Market w innych miastach
O sieci Top Market

Punkt handlowy Top Market to sieć sklepów spożywczych oferująca najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Powstał on w 2004 roku. Marka świadczy swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientem. Dowodzi tego szybko rosnąca liczba nowo otwartych sklepów. W chwili obecnej Top Market to ponad 300 placówek handlowych. Top Market to sklep znajdujący się w pobliżu małych osiedli mieszkaniowych i bloków. Dzięki temu pracownicy mogą dostosowywać asortyment do potrzeb sąsiadujących ze sklepem mieszkańców. To ważna wiadomość. Zakupy w wielkich, zatłoczonych hipermarketach nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Wtedy najlepszą alternatywą staje się właśnie Top Market. W asortymencie sklepu znajdziemy najświeższe warzywa, owoce, chleb, soki, napoje i alkohole. Wybór towarów urozmaicony jest okresowymi promocjami na najbardziej popularne produkty. Dzięki temu klient jest pewny, że kupuje niezbędne artykuły spożywcze i higieniczne po najniższych cenach. Warto sięgnąć do gazetek i katalogów marki Top Market. Oprócz najnowszych okazji i okresowych promocji, znajdziemy z nich ciekawe przepisy i interesujące ciekawostki. Aby jednak nie uciekł nam żaden szczegół, warto pojawiać się w sklepie codziennie. Dobrze wykwalifikowana załoga pomoże zrobić zakupy nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Opinie o sieci Top Market
  • ...
  • 04/08/2016
Witam! Jestem niezadowolony z obsługi działu mięsnego w Tarczynie ul. Oszkiela. Wizytówką tego marketu jest nieprofesjonalna obsługa tego działu. Dzisiaj jestem na zakupach podchodzę do działu mięsnego i korzystam bo tylko jedna kupująca ale widzę że jedna sprzedaje i obsługuje klientkę a dwie metkują wędliny oraz mięso, w dodatku te co metkują ciągle wchodzą w dyskusje z tą jedną co obsługuje klienta przez co, ta przerywa czynności. Śledzę ten dział i staram się omijać dział mięsny bo takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Chodzę tylko do Top Marketu bo mi pasuje chleb i mam blisko. Dział mięsny w Top Market ma wśród mieszkańców złą opinie bo jedna osoba potrafi być obsługiwana 10 minut przy małych zakupach.. Teraz porada : masz ochotę na mięso ? to radzę idź sobie na polowanie prędzej coś upolujesz w niż zostaniesz w Top Markecie obsłużony !!! pozdrawiam
  • ...
  • 21/10/2014
Top market nie jest zły poza małymi wadami, takimi jak inna cena na półce inna przy kasie oczywiście droższa, bardzo często sie to zdarza a zwłaszcza w top markecie na ługach jest to nagminne i trzeba bardzo pilnować paragonów.