Polecane

Nav
jysk
Jyskdo końca 8 dni
twój market
Twój MarketWażna za 2 dni
agata
Agata do końca 11 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra Handlowedo końca 1 dzień
black red white
Black Red Whitedo końca 14 dni
kaufland
Kauflanddo końca 1 dzień
media expert
Media Expertdo końca 9 dni
lidl
Lidldo końca 1 dzień
norauto
Norautodo końca 11 dni
carrefour
Carrefourdo końca 6 dni
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
Nav

Top Market - gazetki promocyjne Krynica Morska(pomorskie pow. nowodworski)

Ocena sieci
O sieci Top Market

Punkt handlowy Top Market to sieć sklepów spożywczych oferująca najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Powstał on w 2004 roku. Marka świadczy swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientem. Dowodzi tego szybko rosnąca liczba nowo otwartych sklepów. W chwili obecnej Top Market to ponad 300 placówek handlowych. Top Market to sklep znajdujący się w pobliżu małych osiedli mieszkaniowych i bloków. Dzięki temu pracownicy mogą dostosowywać asortyment do potrzeb sąsiadujących ze sklepem mieszkańców. To ważna wiadomość. Zakupy w wielkich, zatłoczonych hipermarketach nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Wtedy najlepszą alternatywą staje się właśnie Top Market. W asortymencie sklepu znajdziemy najświeższe warzywa, owoce, chleb, soki, napoje i alkohole. Wybór towarów urozmaicony jest okresowymi promocjami na najbardziej popularne produkty. Dzięki temu klient jest pewny, że kupuje niezbędne artykuły spożywcze i higieniczne po najniższych cenach. Warto sięgnąć do gazetek i katalogów marki Top Market. Oprócz najnowszych okazji i okresowych promocji, znajdziemy z nich ciekawe przepisy i interesujące ciekawostki. Aby jednak nie uciekł nam żaden szczegół, warto pojawiać się w sklepie codziennie. Dobrze wykwalifikowana załoga pomoże zrobić zakupy nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Opinie o sieci Top Market
  • ...
  • 04/08/2016
Witam! Jestem niezadowolony z obsługi działu mięsnego w Tarczynie ul. Oszkiela. Wizytówką tego marketu jest nieprofesjonalna obsługa tego działu. Dzisiaj jestem na zakupach podchodzę do działu mięsnego i korzystam bo tylko jedna kupująca ale widzę że jedna sprzedaje i obsługuje klientkę a dwie metkują wędliny oraz mięso, w dodatku te co metkują ciągle wchodzą w dyskusje z tą jedną co obsługuje klienta przez co, ta przerywa czynności. Śledzę ten dział i staram się omijać dział mięsny bo takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Chodzę tylko do Top Marketu bo mi pasuje chleb i mam blisko. Dział mięsny w Top Market ma wśród mieszkańców złą opinie bo jedna osoba potrafi być obsługiwana 10 minut przy małych zakupach.. Teraz porada : masz ochotę na mięso ? to radzę idź sobie na polowanie prędzej coś upolujesz w niż zostaniesz w Top Markecie obsłużony !!! pozdrawiam
  • ...
  • 21/10/2014
Top market nie jest zły poza małymi wadami, takimi jak inna cena na półce inna przy kasie oczywiście droższa, bardzo często sie to zdarza a zwłaszcza w top markecie na ługach jest to nagminne i trzeba bardzo pilnować paragonów.